Jdi na obsah Jdi na menu
 


Starší přípravka - Turnaj Jednota Cup 2011

21. 6. 2011

 

Turnaj Jednota Cup 2011

 

Poslední turnaj v této sezoně, kterého jsme se 19.6.2011 zúčastnili byl turnaj Jednota Cup v Chotěboři. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 10 týmů (hrálo se na dvě skupiny), z nichž 8 hraje krajskou soutěž. Okresní přebor jako mi, hraje pouze tým z Havlíčkova Brodu. Přesto se nám podařilo ve skupině prohrát pouze jediné utkání a postoupili jsme tak do semifinále kde jsme se utkali z neporaženým týmem ze skupiny A-Bystřicí. Do zápasu nastoupili naši hráči s velkým odhodláním, které jsme dokázali přetavit až v tříbrankový náskok. Ke konci zápasu sice soupeř snížil a snažil se ještě zápas zdramatizovat, ale zodpovědnou hrou už jsme soupeře k ničemu nepustili. Což bohužel soupeř těžce nesl a obdařil naše hráče nadávkami a urážkami, které nejde ani zveřejnit. Vítězstvím jsme se zaslouženě dostali až do finále a stali se největším překvapením turnaje. Ve finále jsme nastoupili proti týmu Hlinska. První polovina zápasu byla vyrovnaná se šancemi na obou stranách .Ve druhé polovině však soupeř svůj tlak stupňoval a v krátkém sledu jsme dostali dva góly. Poté jsme mohli ještě vývoj zápasu zdramatizovat, ale bohužel jsme neproměnili penaltu a zkušený soupeř si své zasloužené vítězství už nenechal vzít. Druhé místo je veliký úspěch našeho týmu, který většinu utkání odehrál pouze se sedmi hráči (z toho Jakub Pospíšil je hráčem mladší přípravky). Pro porovnání: vítěz turnaje-mužstvo Hlinska mělo k dispozici 14 hráčů!!! Celý tým si zaslouží pochvalu za nasazení, bojovnost a zarputilou touhu po vítězství!!! Osobní ohodnocení se dostalo našemu brankáři Janu Stejskalovi, který byl vybrán jako nejlepší brankář turnaje! Bohužel velkou smůlu měl na tomto turnaji Ondřej Pecina, který si (ve třetím zápase) při pádu zlomil nešťastně ruku a mi mu přejeme brzké uzdravení.

 

Odehraná utkání ve skupině:

 

SK DEKORA – CHOTĚBOŘ : 4 - 0

Střelci branek: Veselský 2x, Pecina, Pospíšil,

 

SK DEKORA – PŘELOUČ: 2 – 0

Střelci branek: Veselský, Pospíšil

 

SK DEKORA – HAVLÍČKŮV BROD: 4 – 1

Střelci branek: Navrátil 2x, Pecina, Bříza

 

SK DEKORA – HLINSKO: 1 - 5

Střelci branek: Pospíšil

 

Semifinále:

SK DEKORA – BYSTŘICE: 3 - 1

Střelci branek: Veselský 2x, Navrátil

 

Finále:

SK DEKORA – HLINSKO: 0 – 5 ( 0 – 0)

 

Střelci branek celkem: Veselský 5x, Navrátil 3x, Pospíšil 3x, Pecina 2x, Bříza

 

Sestava: Stejskal, Veselský, Pavlíček, Bříza, Navrátil, Pecina, Pospíšil, Hejduk

 

Konečné pořadí:

 

  1. místo: HLINSKO

  2. místo: SK DEKORA ŽDÍREC

  3. místo: BYSTŘICE

  4. místo: HUMPOLEC

 

 

Pavel Hejduk

 

 

Náhledy fotografií ze složky Turnaj v Chotěboři 19.6.2011