Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezona 2009 - 2010 starší přípravka

12. 7. 2010

2.kolo

SK Dekora – Habry 1 – 0 (1 – 0)

 

branky:Veselský

 

sestava: Job, Pospíšil, Veselský, Navrátil, Stejskal, Mašík, Dočekal, Plíhal, Šedivý, Málek, Bříza, Kučera

 

K prvnímu mistrovskému zápasu sezony 2009/2010 k nám zavítalo mužstvo Sokola Habry.

Hned ze začátku zápasu jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu. Ve 12min. po krásné kombinační akci Navrátila a Stejskala vstřelil Veselský branku 1 – 0.Do konce poločasu jsme měli ještě mnoho šancí na skorování, ale vždy jsme ztroskotali na obraně nebo brankaři hostů.Ve druhém poločase se nám již tolik nedařilo a někteří hráči pouze chodili než aby hráli.Tím pádem se soupeř dostával do šancí, ale vždy je vychytal náš brankář nebo v jednom případě za našeho brankáře chytala tyč.Pochválit lze pouze brankáře, který naše mužstvo ve druhem poločase podržel.

 

3.kolo

Lípa  -  SK Dekora Ždírec n/D.  0  -  5  (0  -  2)

 

branky: Veselský 3x, Navrátil, Stejskal

 

sestava:Málek, Pospíšil, Veselský, Navrátil, Stejskal, Mašík, Plíhal, Šedivý, Job, Bříza,

 

K dalšímu zápasu jsme zajížděli na hřiště Lípy.

Od začátku zápasu jsme domácí přehrávali a vytvářeli jsme si šance ke skórování. První branku jsme vstřelili v 6.minutě, když po rohovém kopu se nejlépe z orientoval Navrátil a propálil vše co mu stálo v cestě 0 – 1. Za další dvě minuty přidal střelou z úhlu další branku Stejskal 0 – 2. V prvním poločase hráči Lípy naši branku prakticky neohrozili.

Do druhého poločasu jsme vstoupili stále aktivně a ve 38 minutě a 39 minutě vsítil Veselský další branky 0 – 4.  Po těchto brankách jsme polevili v koncentraci a dovolili domácím ohrozit našeho brankáře.Ve 47 minutě završil hattrick hráč Veselský z pokutového kopu a uzavřel skore na 0 – 5.

Za předvedenou hru a výkon zaslouží pochvalu všichni hráči a hlavně střelci branek.

 

4.kolo

SK Dekora – Ledeč n/S.  11 – 0 (4 – 0)

 

branky:Stejskal 5x, Veselský 3x, Navrátil 3x

 

sestava:Málek, Mašík, Kučera, Stejskal, Bříza, Job,Dočekal, Navrátil, Veselský, Šedivý, Plíhal

 

Zápas měl jednoznačný průběh a hosté se za celý zápas do žádné vyložené šance nedostali. Pochvalu zaslouží celé mužstvo.

 

5.kolo

G.Jeníkov – SK Dekora Ždírec n/D.  1 – 2  (1 – 2)

branky:Veselský, Job

 

sestava: Málek, Mašík, Pospíšil, Dočekal, Stejskal, Navrátil, Veselský, Bříza, Plíhal, Šedivý, Job, Kučera

 

Začátek poločasu se nám herně dařilo. Po chybným výkopu domácího brankáře, který zachytil Veselský a než se brankář stihl vrátit do brány tak zkušeně lobem dává naši první branku 0 – 1. Druhou branku přidal Job, který využil centr Veselského a sám před brankařem nezaváhal 0 – 2. Po této brance jsme nepochopitelně přestali hrát a domácí do poločasu upravili výsledek po našich chybách na 1 – 2.

Druhý poločas nás domácí začali přehrávat ve všech činnostech, ale vždy ztroskotali na našem brankáři. Díky zákrokům našeho brankáře jsme těsný výsledek udrželi až do závěrečného hvizdu rozhodčího.

V dnešním zápase vynikl pouze brankář Málek.

 

6.kolo

SK Dekora Ždírec n/D. – Staré Ransko  5 – 1 (4 – 0)

branky: Stejskal 2x, Dočekal 2x, Veselský 

sestava:  Málek, Mašík, Pospíšil, Dočekal, Stejskal, Bříza, Navrátil, Veselský, Kučera, Šedivý

Do první vážnější šance se dostali hosté, ale střelou z uhlu hostující hráč branku přestřelil. Pak jsme převzali iniciativu zápasu na své kopačky. První branku domácích vstřelil po rohu Veselského hlavou Stejskal 1 - 0. Druhou branku přidal Dočekal střelou od tyče 2 – 0. Výkop hostujícího brankáře zachytil Veselský a uličkou vysunul Stejskala, který sám před brankářem nezaváhal 3 – 0. Na poločasových 4 – 0 zvýšil opět z rohu Dočekal.

Ve druhém poločase jsme polevili a hosté se dostávali více do šancí a snížili na 4 – 1. Na konečných 5 – 1 upravil střelou z dálky Veselský.

Za předvedenou hru a výkon zaslouží pochvalu celé mužstvo.

 

1.kolo

Havl.Brod – SK Dekora Ždírec n/D.  0 – 3 (0 – 2)

 

branky: Navrátil 2x, Veselský

 

sestava: Málek, Mašík, Dočekal, Šedivý, Navrátil, Pospíšil O., Veselský, Bříza, Plíhal, Kučera, Coufal, Pospíšil J.

 

Hned ve 3.minutě zápasu zahrával Veselský rohový kop a Navrátil hlavou střílí naší první branku 0 – 1. Po dalších deseti minutách hry se důrazem před domácím brankářem prosadil opět Navrátil a zvýšil na  0 – 2. Tímto výsledkem skončil první poločas.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem nedostat branku, ale naopak ještě nějakou přidat. To se podařilo Veselskému, který zachytil výkop brankáře a pohotově střelou po zemi zvýšil na 0 – 3. Tento výsledek jsme udrželi do konce zápasu.

V dnešním zápase zaslouží pochvalu celé mužstvo. Z jednotlivců se nejvíce dařilo Navrátilovi, Veselskému a Pospíšilovi O.

 

7.kolo

SK Přibyslav – SK Dekora Ždírec n/D. 2 – 1 (2 – 1)

 

branka: Dočekal

 

sestava: Málek, Mašík, Dočekal, Šedivý, Navrátil, Stejskal, Veselský, Bříza, Plíhal, Coufal

 

Ve 13 minutě Mašík neodhadl výkop domácího brankáře a domácí útočník postupoval sám na našeho brankáře, kterému nedal šanci 1 – 0. Na tuto branku jsme odpověděli v 18.minutě kdy rohový kop Veselského využil Dočekal a krásnou střelou srovnal stav na 1 – 1. Za další dvě minuty jsme inkasovali po druhé, když rohový kop domácích si náš obránce nešťastně srazil do vlastní sítě.

Druhý poločas jsme se snažili vyrovnat, ale naši hráči měli vychýlenou mušku. Ke konci zápasu jsme vrhli všechny síly do útoku, ale vyrovnávací branku jsme nedokázali vstřelit.

 

8.kolo

SK Dekora Ždírec n/D. – Světlá n/S.  4 – 2  (2 – 1)

 

branky: Veselský 2x, Stejskal, Navrátil

 

sestava: Málek, Mašík, Dočekal, Šedivý, Pospíšil, Veselský, Navrátil, Stejskal, Bříza, Kučera, Coufal

 

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a již ve 2.minutě obešel Stejskal dva protihráče, ale zakončil pouze střelou do brankáře, který střelu vyrazil. Obránci míč odkopli k volnému Veselskému a ten krásnou střelou střílí naši první branku 1 – 0. Druhou branku přidal v 9.minutě  po rohovém kopu Navrátil 2 – 0. Po této brance jsme trochu polevili a soupeř toho ve 20.minutě využil ke snížení na poločasový výsledek 2 – 1.

Začátek druhého poločasu jsme zaspali a soupeř ve 30.minutě vyrovnal na 2 – 2. Po obdržené brance naši hráči přidali a začali si opět vypracovávat brankové šance. Na 3 – 2 zvýšil Stejskal a na 4 – 2 upravil střelou z úhlu Veselský. Hosté se dostali k několika střelám, ale buď netrefili branku nebo je svými perfektními zákroky vychytal náš brankář a tak zápas skončil naším vítězstvím 4 – 2.

Za perfektně odehraný zápas zaslouží pochvalu všichni hráči.

 

9.kolo

Tis – SK Dekora Ždírec n/D 5 – 1 (4 – 0)

 

branka: Pospíšil Jakub

 

sestava:  Málek, Mašík, Dočekal, Šedivý, Pospíšil O., Stejskal, Navrátil, Bříza, Pospíšil J., Plíhal, Kučera

 

K poslednímu zápasu podzimní sezony jsme zavítali do Tisu, kde se hrálo o podzimního krále soutěže.Před tímto utkáním měli oba týmy stejně bodů.

V tomto utkání jsme se museli obejít bez našeho kapitána Veselského(zranění).

V 9.min. prvního poločasu jsme nedokázali odkopnout míč, které ho se nakonec zmocnil domácí hráč a prostřelil našeho brankáře 1 – 0. O osudu utkání rozhodli poslední tři minuty prvního poločasu kdy jsme svojí nekoncentrovaností dovolili domácím vstřelit tři branky a stanovit poločasový výsledek již na 4 – 0.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně a zkusit vstřelit branku. Ale ve 31.min. naše obrana zapomněla za zády domácího útočníka a pro něj nebyl problém přidat další branku     5 – 0. Ale ani po této brance to kluci nevzdali. A ve 46.min. jsme se konečně prosadili když náš nejmladší hráč Jakub Pospíšil(roč.2002) krásně hlavou k tyči stanovil konečný výsledek na  5 – 1. Za druhý poločas chválím celé mužstvo.

 

10.kolo

SK Dekora Ždírec n/D. – FC Slovan Havl.Brod B 5 – 1 (2 – 1)

 

branky:  Pospíšil 2x, Stejskal 2x, Veselský

 

sestava: Málek, Mašík, Kučera, Dočekal, Pospíšil, Stejskal, Navrátil, Veselský, Bříza

 

V prvním jarním kole jsme na domácím trávníku přivítali mužstvo FC Slovan Havl.Brod B.

V 8.min. jsme zahrávali rohový kop, před hostujícím brankářem se nejlépe orientoval Pospíšil a vstřelil naší první branku zápasu. Druhou branku přidal Veselský, který střelou z dálky prostřelil vše co mu stálo v cestě a zvýšil na 2 – 0. Pár vteřin před koncem prvního poločasu se podařilo hostům vstřelit kontaktní branku a upravit skóre na 2 – 1.

Ve druhém poločase se nám podařilo přidat ještě tři branky, když se dvakrát trefil Stejskal a jednou Pospíšil.

Pochvalu zaslouží celé mužstvo.

 

11.kolo

TJ Sokol Habry – SK Dekora Ždírec n/D. 3 – 4 (0 – 2)

 

branky: Pospíšil, Stejskal, Navrátil 2x

 

sestava: Málek, Mašík, Pospíšil, Stejskal, Bříza, Plíhal, Kučera, Navrátil, Veselský, Šedivý

 

Zápas jsme začali velmi dobře. V 8.minutě se po krásné kombinační akci trefil Pospíšil 0 – 1. Za další minutu přidal druhou branku Stejskal 0 – 2. Během prvních 15 minut jsme domácí do žádné větší šance nepustili. Posledních 10.minut prvního poločasu jsme nepochopitelně přestali hrát a toho využili domácí, kteří se postupně dostávali do šancí. V prvním poločase již žádná branka nepadla.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit opět aktivně, ale bohužel jsme brzy dostali kontaktní branku na 1 – 2. Za pár minut se domácím podařilo srovnat skóre na 2 – 2. Po vyrovnávací brance jsme se opět začali tlačit před domácí branku. Během pár minut se dvakrát trefil Navrátil 2 – 4. Poslední branku tohoto utkání vstřelili domácí a stanovili tak konečný výsledek zápasu na 3 – 4.

 

12.kolo

SK Dekora Ždírec n.D. – TJ Sokol Lípa 9 – 2 (5 – 1)

 

branky:Veselský 4x, Stejskal 4x, Pospíšil

 

sestava: Málek, Mašík, Pospíšil, Stejskal, Bříza, Plíhal, Dočekal, Navrátil, Veselský, Šedivý, Kučera

 

13.kolo

Ledeč n/S. – SK Dekora Ždírec n/D. 1 – 7  (1 – 1)

 

branky: Veselský 3x, Pospíšil 3x, Navrátil

 

sestava: Málek, Mašík, Pospíšil, Stejskal, Bříza, Plíhal, Dočekal, Navrátil, Veselský, Šedivý, Kučera

 

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na hřiště do Ledče n/S. Před začátkem utkání jsem hráče upozorňoval, aby domácí kteří jsou v tabulce na posledním místě nepodcenili a vstoupili do utkání aktivně jako minulý týden na domácím hřišti s Lípou. To se nám bohužel nepovedlo a již v 5.minutě se domácí ujali vedení střelou pod břevno 1 – 0. Po této brance jsme si vypracovali několik příležitostí ke vstřelení branky, ale vždy jsme mířili mimo branku. Vyrovnat se nám podařilo v 9.minutě, když střelu Veselského domácí brankář vyrazil pouze před volného Pospíšila který již měl odkrytou branku 1 – 1. V prvním poločase nám důrazní a bojovní domácí nedovolili dostat se do hry a tak poločas skončil 1 – 1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili o poznání lépe a ve 27.minutě po krásné kombinační akci po ose Navrátil, Stejskal, Veselský posledně jmenovaný strhává vedení na naší stranu 1 – 2. Po této brance se naši hráči ve hře zklidnili a začali hrát svoji hru. V posledních 10.minutách zápasu se trefili ještě Veselský 2x, Pospíšil 2x, Navrátil 1x a uzavřeli tak konečný výsledek na 1 – 7.

Hráči zaslouží pochvalu pouze za druhý poločas.

 

14.kolo

SK Dekora Ždírec n/D. – Golčův Jeníkov  9 – 0  (4 – 0)

 

branky:Veselský 3x, Stejskal 2x, Mašík, Rybáček, Navrátil, Pospíšil

 

sestava:  Málek, Mašík, Pospíšil O., Stejskal, Bříza, Plíhal, Rybáček, Navrátil, Veselský, Šedivý, Kučera, Pospíšil J.

 

Ve 14.kole okresního přeboru starších přípravek jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo z Golčova Jeníkova. Hosté přijeli pouze s osmi hráči a to se také projevilo na výsledku.

Po prvním poločase jsme vedli již 4 – 0 . Ve druhém dějství zápasu jsme přidali dalších 5 branek a zvítězili 9 – 0.

Pochvalu zaslouží všichni hráči.

 

15.kolo

St.Ransko – SK Dekora Ždírec n/D.  1 – 9 (1 – 3)

 

branky:Stejskal 4x, Pospíšil 2x, Navrátil, Veselský, Rybáček

 

sestava: Málek, Pospíšil J., Pospíšil O., Stejskal, Bříza, Plíhal, Rybáček, Navrátil, Veselský, Šedivý, Kučera

 

Za perfektně odehraný zápas zaslouží pochvalu celé mužstvo.

 

16.kolo

SK Dekora Ždírec n/D. – SK Přibyslav   0 – 0

 

sestava:Málek, Mašík, Pospíšil O., Stejskal, Bříza, Pospíšil J., Dočekal, Navrátil, Veselský, Šedivý, Rybáček, Pavlíček

 

V prvním poločase jsme si vytvořili více brankových šancí než soupeř, ale vždy jsme ztroskotali na hostujícím brankáři nebo jsme zakončili mimo branku. Druhý poločas byli naopak nebezpečnější hosté, ale ani oni nedokázali vstřelit branku. V utkání vynikli oba brankáři, kteří svými zákroky nedovolili ani jednomu mužstvu skórovat.

Pochvalu zaslouží celé mužstvo.

 

17.kolo

Světlá n/S. – SK Dekora Ždírec n/D.   2 – 1 (2 – 1)

 

branka: Stejskal

 

sestava:Málek, Mašík, Pospíšil O., Stejskal, Bříza, Pospíšil J., Dočekal, Navrátil, Veselský, Šedivý, Rybáček, Pavlíček

 

Domácí vstoupili do utkání lépe než my a již v 15.min. vedli 2 – 0. Ve 21.min. jsme vstřelili kontaktní branku na 2 – 1 a začali si vytvářet mírný tlak. Ve druhém poločase jsme se domácím herně vyrovnali, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku.

I když jsme prohráli musím kluky za jejich hru a bojovnost v zápase pochválit.

 

18.kolo

SK Dekora Ždírec n/D. – Tis 2 – 6  (0 – 3)

 

branky: Stejskal, Pospíšil

 

sestava: Málek, Mašík, Pospíšil, Stejskal, Bříza, Rybáček, Kučera, Navrátil, Veselský, Šedivý

 

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

(Prav)

1.

Tis

18

16

1

1

124: 21

49

( 22)

2.

Světlá n. S.

18

14

2

2

116: 32

44

( 17)

3.

Ždírec n. D.

18

13

1

4

79: 27

40

( 13)

4.

Přibyslav

18

10

4

4

49: 39

34

( 7)

5.

Golčův Jeníkov

18

6

1

11

39: 90

19

( -8)

6.

Lípa

18

6

1

11

41: 78

19

( -8)

7.

Havl. Brod B

18

4

5

9

32: 52

17

(-10)

8.

Habry

18

5

2

11

42: 66

17

(-10)

9.

Staré Ransko

18

3

4

11

37: 87

13

(-14)

10.

Ledeč n. S.

18

1

3

14

19: 86

6

(-21)

 

starsi-pripravka-6.6.2010.jpg

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář