11. 7. 2010

1.kolo

H. Brod – SK Dekora 0 – 7 (0 – 5)

branky: Rybáček 6x, Bažout

Hned ve 2min. střelil branku hostů Rybáček a táž hráč v 7min. zvyšuje na 0:2. V 10 a 12 min. opět Rybáček dává už na 0:4. Ve 14min domácí mají výhodu pokutového kopu, ale brankář Pospíšil vybojovaným zákrokem střelu chytá. Domácí se osmělili a po jednom z rohových kopů další šanci likviduje opět Pospíšil.Ve 20min. po nahrávce Rybáčka stanovuje skore poločasu na 0:5 Bažout.Ve druhé půli už bylo na hřišti jenom jedno mužstvo a Rybáček svůj výborný výkon korunoval ještě dvěma brankami.Pochvalu za přistup k utkání zaslouží celý kolektiv.

2.kolo

Habry – SK Dekora 0 – 3

branky: Rybáček 2x, Bažout

sestava: Pospíšil, Bažoutová, Lemberk, Pavlíček, Rybáček, Hejduk, Borovica, Musil, Bažout, Gassler, Procházka

Již ve 2.minutě po samostatné akci otevírá skóre Rybáček. V 15.minutě po nahrávce Procházky střílí branku Bažout 0 – 2. Gólový účet zápasu uzavírá ve 25.minutě z pokutového kopu opět Rybáček 0 – 3.

3.kolo

SK Dekora – Radostín n/O.  3 – 0

branky: Rybáček 2x, Bílek

sestava: Pospíšil, Bažoutová, Lemberk, Pavlíček, Rybáček, Bílek, Musil, Hejduk, Procházka, Gassler, Bažout, Sotona, Borovica

Již v 6.minutě utkání otevřel skóre Bílek 1 - 0. Celý 1.poločas jsme měli převahu v poli, ale šance Rybáčka ani střely Lemberk a Pavlíčka neskončily gólem. Ten přišel až druhý poločas kdy ve 23.minutě zvyšuje Rybáček na 2 – 0 . O 10.minut později trefuje Pospíšil zblízka pouze břevno. Ve 35.minutě uzavírá na konečných 3 – 0 opět Rybáček.

Pochvalu zaslouží celý kolektiv ze kterého vynikl Pavlíček, Rybáček, Bílek a druhý poločas hrající Pospíšil.

4.kolo

SK Přibyslav – SK Dekora  1 – 5

branky: Rybáček 3x, Bažout, Pospíšil

sestava: Pospíšil, Bažoutová, Lemberk, Pavlíček, Rybáček, Hejduk, Musil, Borovica, Gassler, Procházka, Bažout

Již do poločasu rozhodl o osudu utkání třemi góly Rybáček. Ve 26.minutě po nahrávce Pavlíčka střílí gól Bažout. Čestný úspěch domácích padl ve 35.minutě po chybě naší obrany. Na konečných 1 – 5 ve 38.minutě upravil Pospíšil.

Chválím celý kolektiv ve kterém vynikl Rybáček a Pavlíček.

5.kolo

SK Dekora Ždírec n/D. – Štoky   11 – 0

branky: Pospíšil 3x, Rybáček 2x, Bílek 2x, Bažoutová 2x, Borovica 1x, Gassler 1x

sestava: Procházka, Pospíšil, Bílek, Rybáček, Bažoutová, Bažout, Borovica, Gassler, Musil, Pavlíček

6.kolo

SK Dekora Ždírec n/D. – Světlá n/S. 1 – 4 ( 0 – 1)

branka: Rybáček

První poločas jsme sehráli vyrovnanou partii.

V druhém poločase nás Světlá postupně přehrávala a třemi brankami během 15.minut rozhodla o osudu utkání. Nám se podařilo brankou Rybáčka pouze snížit na 1 – 4.

7.kolo

SK Dekora Ždírec n/D. – Havl.Brod  4 – 1  (1 – 1)

branky: Rybáček 2x, Lemberk, Hejduk

sestava: Pospíšil, Procházka, Bílek, Rybáček, Bažoutová, Bažout, Borovica, Musil, Pavlíček

První poločas byl vyrovnaný a obě mužstva si vypracovali několik brankových příležitostí, ale proměnili každý jednu a tak poločas skončil 1 – 1.

Ve druhém poločase jsme zvýšili aktivitu, přidali tři branky a zaslouženě zvítězili 4 – 1.

Chválím celý kolektiv.

8.kolo

TJ Sokol Habry – SK Dekora Ždírec n/D. 0 – 7 (0 – 5)

branky: Rybáček 3x, Lemberk 2x, Pospíšil, Bílek

sestava: Pospíšil, Bažoutová, Lemberk, Hejduk, Rybáček, Bílek, Musil, Borovica, Sotona, Jan Burdun, Jiří Burdun, Procházka, Bažout, Gassler

V prvním jarním soutěžním kole jsme zajížděli do Habrů. Zápas se nám velice vydařil. Již za 15.minut rozhodl o osudu utkání svým hattrickem Rybáček a do poločasu přidal dvě branky Lemberk na 0 – 5. Po změně stran se trefil ještě Pospíšil a Bílek.

Pochvalu zaslouží celý kolektiv.

9.kolo

Radostín n.O. – SK Dekora Ždírec n.D. 1 – 4  (0 – 2)

branky: Rybáček 2x, Procházka, Bažout

sestava: Pospíšil, Bílek, Lemberk, Pavlíček, Procházka, Rybáček, Gassler, Sotona, Burdun Jiří, Burdun Jam, Bažout

Do poločasu jsme byli lepším týmem i bez několika hráčů základní sestavy(nemoc). Ve druhém poločase nás soupeř přitlačil na naši polovinu ale gól se jim podařilo vstřelit až za stavu 0 – 4.