Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezona 2008 - 2009 starší přípravka

12. 8. 2009

1.kolo

SK Dekora – FC Slovan Havl.Brod   2 – 4  (1 – 0) 

branky: Klement Josef, Culek Lukáš

sestava: Uchytil M., Mašík D., Pospíšil O., Křivohlavý D., Culek M., Culek L., Dočekal L., Klement J., Plíhal D., Šedivý R., Veselský M., Pol P., Podhodný A.

 

První poločas se nám dařilo jak střelecky tak herně.V 7.min.prokličkoval Klement středem hřiště, ale vystřelil pouze doprostřed branky kde byl připraven brankář. K další střele se dostal opět Klement když zkoušel pozornost brankáře zdálky, který jeho střelu vyrazil do strany kde pohotově zakončoval Dočekal. Brankář jeho střelu vyrazil na roh z kterého opět střílel Klement vedle branky. Ve 23.min. střílel Křivohlavý zdálky mimo branku. A v poslední minutě prvního poločasu prokličkoval Klement přes půlku hřiště a nedal brankáři hostí šanci 1 – 0. Na začátku druhého poločasu soupeř kopal penaltu, kterou proměnil 1 – 1. Vzápětí se do zakončení dostal Klement, ale střílel mimo. Ve 30.min. zahrávali hosté roh a od našeho hráče se míč dostal za brankovou čáru 1 – 2 . Mezi  42.– 45.min.hosté zvýšili svůj náskok již na 1 – 4. Ve 47.min. přihrál Klement do běhu Culkovi L., který šel sám na brankaře a upravil výsledek na konečných 2 – 4 pro Havl.Brod.

 

2.kolo

Velká Losenice – SK Dekora 4 – 2


branky: Culek Lukáš, Klement Josef

 

Sestava: Uchytil Matěj, Mašík Dominik, Pospíšil Ondřej, Křivohlavý David,Culek Lukáš, Culek Martin, Dočekal Lukáš, Klement Josef,Šedivý Radek, Veselský Martin

 

Zápas jsme začali dobře a v 7.min. se dostal ke střele Klement, ale trefil pouze brankaře. V 9min.zatáhl Culek Lukáš míč po lajně a následný centr obrana zblokovala na roh, z kterého jsme nic nevytěžili. Ve 13.min. střílí z dálky Mašík, ale míč končí vedle branky. A tak přišel trest v 15.min.Mašík zastavil domácího útočníka jen za cenu faulu a z následného přímého kopu se ujali domácí vedení 1 – 0.V následující minutě se dostává k míči Pospíšil, který přihrávkou nachází Culka L. a ten nedává brankáři šanci 1 – 1.
V 17.min.střílí z úhlu Klement do břevna. V poslední minutě prvního poločasu nachází náš brankář dlouhým výkopem Klementa, ale ten v souboji s obráncem nemá potřebný klid na zakončení a tak míč končí vedle branky domácích.
Ve druhém poločase se hráči SK Dekory přestali soustředit na hru a v rozmezí 27. – 31. minuty dovolili domácím zvýšit náskok na 4 – 1.Ve 33.min.podcenil brankář domácích střelu Klementa, která končí v síti 4 – 2.Do konce zápasu jsme si dokázali vypracovat mnoho příležitostí na otočení výsledku v náš prospěch, ale bohužel jsme totálně selhali v koncovce nebo ve finální přihrávce.
Z jednotlivců vynikli Křivohlavý David a Culek Lukáš.

 

3.kolo

SK Dekora – TJ Tis  5 – 3  (2 – 3)

branky: Veselský J. 3x, Křivohlavý D. 2x

sestava: Uchytil M., Mašík D.,Pospíšil O., Křivohlavý D.,Culek M., Culek L., Dočekal L., Plíhal D., Šedivý R., Pol P., Podhodný A., Veselský J., Navrátil J.

 

 Utkání jsme začali dobře , už v 1.min.trefil Křivohlavý tyč. Ale po nedůsledném bránění jsme ve 3.min. dostali branku 0 – 1. V 8.min. střílel Křivohlavý mimo branku. V 9.min. se nám podařilo vyrovnat, když rohový kop zakončil do branky Křivohlavý 1 – 1. V následující minutě se soupeř ujímá vedení 1 – 2. Vzápětí vyrovnáváme brankou Veselského  2 – 2. Deset minut před poločasem strhl soupeř vedení na svoji stranu 2 – 3. Ve druhém poločase jsme chtěli zvrátit výsledek na naši stranu, což se nám nakonec podařilo.Ve 35.min. vyrovnává Křivohlavý 3 – 3. Ve 39.min střílí Veselský mimo branku. Vše si vynahrazuje ve 45.min. kdy zvyšuje na 4 – 3 . V poslední minutě zápasu završuje svůj hatrick z penalty Veselský 5 – 3. V dnešním zápase chválím všechny hráče, hlavně střelce branek. Děkuji také za výpomoc hráčům mladší přípravky (Veselský J. – střelec 3 branek, Navrátil J.)

 

4.kolo

Golčův Jeníkov – SK Dekora 0 – 5  (0 – 1)

branky: Culek L., Culek M., Křivohlavý D., Veselský J. 2x

sestava: Uchytil M., Mašík D., Pol P., Křivohlavý D., Culek M., Culek L., Navrátil J., Veselský M., Veselský J.

 

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Golčova Jeníkova. Hned z rozehrávky se dostal míč k Culkovi M. , který míč zatáhl po lajně a odcentroval před bránu, kde si ho obránce domácích srazil za brankářova záda 0 – 1. V 7min. střílí Navrátil mimo branku. V 10min. se ke střele dostal Veselský J. jeho třelnu však zblokoval obránce, odražený balón se vrátil zpět k Veselskému J., který mířil pouze do brankáře. K další krásné střele se dostává Culek M., kterou brankář chytá. Ve 21min. běží sám na branku Navrátil, ale trefuje pouze brankáře.V poslední min. 1.pol. střílí mimo branku Culek L. a tak poločas vedeme pouze 0 – 1. Druhý poločas začínáme stále aktivně.Ve 31min. zahrává Veselský J. přímý kop, ale jeho střelu brankář vyráží.Ve 32 min. Veselský J. prostrčil míč Navrátilovi, který udělal dlouhou kličku brankáři a k míči se dostal Culek L. , který zvyšuje na 0 – 2. Ve 35min. Veselský J. prokličkoval přes obránce a krásnou křižnou střelou nedal domácímu brankaři šanci 0 – 3. Ve 39.min se k odraženému balónu dostal Křivohlavý, která pohotově vystřelil pouze mimo branku. Na 0 – 4 zvyšuje střelou zdálky Veselský J. Na konečných 0 – 5 zvyšuje Křivohlavý, který z dálky krásně vystřelil pod břevno domácí branky. Všichni hráči zaslouží pochvalu, zapas odehráli tak jak jsme si řekli.

 

5.kolo

SK Dekora – Světlá n/S.  2 – 1  (1 – 1)

branky: Křivohlavý D., Klement J.

sestava: Veselský M., Mašík D.,Pospíšil O., Křivohlavý D.,Culek M., Culek L., Dočekal L., Plíhal D., Šedivý R., Podhodný A., Klement J.

 

V dnešním utkání nám pro nemoc chyběl brankář Uchytil a tak ho v brance nahradil obránce Veselský Martin. Začátek utkání začala obě mužstva opatrně. K první střele na branku jsme se dostali až v 6.min. kdy střílel Dočekal a v zápětí střílel Culek L. V 8.min. zahrával Křivohlavý roh, který si brankář hostí srazil do branky 1 – 0. V 16.min.Křivohlavý špatně odhadl dlouhý nákop a hostující útočník postupoval sám na našeho brankáře, kterému nedal šanci 1 – 1.V další minutě opět obrana chybovala , ale tentokrát vše vyřešil parádně náš brankář.  Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem nedostat branku ba naopak branku vstřelit. To se nám nakonec povedlo ve 36.min. kdy Klement prošel přes dva protihráče a hostujícímu brankáři nedal šanci 2 – 1. Do konce zápasu se skóre již nezměnilo a tak jsme zaslouženě vyhráli 2 – 1. Celé mužstvo za nasazení,bojovnost a vůli vyhrát zaslouží pochvalu. Z jednotlivců vynikli brankář Veselský,obránci Křivohlavý,Šedivý a Mašík v záloze hráli výborně bratři Culkovi.

 

6.kolo

Lípa – SK Dekora 1 – 15 (0 – 7)

branky: Klement 6x , Culek L. 3x, Veselský J. 2x, Navrátil 2x, Křivohlavý 2x

sestava: Veselský M., Křivohlavý D., Mašík D., Šedivý R., Veselský J., Culek M., Culek L., Klement J., Pospíšil O., Pol P., Navrátil J.

 

Domácí nastoupili většinou s hráči ročníkem mladší přípravky a tomu odpovídá výsledek. Ve 3.min. prokličkoval Klement obranou a domácímu brankáři nedal šanci 0 – 1. V 5.min. vystřelil pohotově Lukáš Culek 0 – 2. V 9.min. prostrčil Křivohlavý míč na Klementa, který zvyšuje již na 0 – 3. Ve 12min. Jiří Veselský vystřelil zdálky a míč před domácím brankářem tečoval Klement 0 – 4. Hned z rozehrávky se míče zmocnil Jiří Veselský a zvyšuje na 0 – 5. Ve 22.min. nacentroval míč před bránu domácích Navrátil a jeho centr usměrnil do branky Lukáš Culek. V poslední minutě 1.poločasu střílí Klement branku a tak poločas končí 0 – 7. V první minutě 2.poločasu zvyšuje Křivohlavý na 0 – 8. Ve 32.min. prostřelil domácího brankaře Navrátil 0 – 9.Domácí se čestného úspěchu dočkali ve 34.min. kdy jsme nedůsledně bránili 1 – 9. Ve 36.min. vystřelil Jiří Veselský pouze do břevna, ale odražený balon uklidil za brankařova záda Lukáš Culek 1 – 10. Ve 43.min. přetlačil v souboji o míč Jiří Veselský domácího obránce a pohodlně zvýšil na 1 – 11. Ve 46.min. zdálky vystřelil Jiří Veselský a brankář vyrazil míč pouze ke Klementovy, který od tyče dává další branku 1 – 12. Do konce zápasu jsme domácím ještě vstřelili 3 branky a tak zápas skončil jasnou výhrou 1 – 15. Za předvedenou hru zaslouží pochvalu všichni hráči.

 

7.kolo

SK Dekora – TJ Spartak Staré Ransko 2 – 0 (0–0)


branky: Křivohlavý , Culek L.

sestava: Veselský M.,Mašík D., Pospíšil O., Křivohlavý D., Culek M., Culek L., Šedivý R., Navrátil J., Veselský J., Podhodný A.

 

V dalším mistrovském zápase jsme přivítali mužstvo TJ Spartak Staré Ransko. Obě mužstva začala zápas opatrně. V prvním poločase si žádnou větší šanci nevytvořilo ani jedno mužstvo. A tak poločas skončil bez branek. Do druhého poločasu jsme nastoupili z odhodláním vstřelit branku. To se nám povedlo ve 30.min. kdy Křivohlavý prokličkoval přes obránce a brankáři nedal šanci 1 – 0. Druhou branku přidal ve 35.min. Lukáš Culek, který se důrazem prosadil před hostujícím brankařem 2 – 0. Tento výsledek jsme udrželi do konce zápasu a zaslouženě vyhráli. Za přístup,bojovnost,nasazení a vůli po vítězství zaslouží pochvalu celé mužstvo.

 

8.kolo

Hněvkovice – SK Dekora  0 – 6  (0 – 2)

branky: Klement 3x, Veselský J. 2x, Culek M. 

sestava: Veselský M., Mašík D., Pospíšil O., Šedivý R., Culek M., Culek L., Dočekal L., Klement J., Veselský J., Navrátil J.

 

Domácí jsme od začátku zápasu zatlačili na jejich polovinu. První branku vstřelil Klement , který se ocitl sám před brankařem a se štěstím dostal míč za jeho záda. Naší druhou branku přidal po rohovém kopu Martin Culek. Domácí se k ohrožení naší branky prakticky nedostali a tak po první poločase byl stav 0 – 2. Do druhého poločasu jsme vstoupili krásnou fotbalovou akcí, když  Martin Culek přihrával na bratra Lukáše , který přihrávkou před prázdnou branku vybídl ke skorování Klementa 0 – 3. Další dvě branky vstřelil Jiří Veselský 0 – 5. Poslední branku zápasu vsítil Klement , který tak završil hatrick. Za předvedený výkony zaslouží pochvalu všichni hráči. 

 

9.kolo

SK Dekora – FC Chotěboř  2 – 0 (0 – 0)

branky: Veselský J., Klement J.

sestava: Veselský M., Mašík D., Pospíšil O., Šedivý R., Culek L., Culek M., Dočekal L., Klement J.,Veselský J., Pol P., Uchytil M., Navrátil J.

 

V dalším mistrovském utkání jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo FC Chotěboře. Zápas byl velice vyrovnaný, ale my jsme měli víc štěstí v zakončení. První poločas skončil bez branek. Ve 38.min. zahrával Jiří Veselský skoro z poloviny hřiště přímý kop, který zapadl za záda bezmocného brankaře hostí. Pak jsme dovolili soupeři několikrát vystřelit, ale náš brankář všechny pokusy hostí bezpečně kryl. V poslední minutě zápasu po krásné kombinační akci střílí naší druhou branku Klement. Všichni hráči příkladně bojovali.

 

10.kolo

Habry – SK Dekora  0 – 4  (0 – 4)

branky: Jiří Veselský 2x, Jan Navrátil, Patrik Pol

sestava: Veselský M., Mašík D., Pospíšil O., Uchytil M., Culek M., Culek L., Pol P., Navrátil J., Veselský J., Podhodný A.

 

Ve 4.min. zápasu sebral domácímu obránci míč Navrátil a vstřelil naší první branku 0 – 1. Ve 13.min. zahrával Jiří Veselský rohový kop, který skončil za zády domácího brankáře 0 – 2. Po dalším rohovém kopu se hlavou prosadil Pol 0 – 3. Ve 20.min. naše obrana chybuje a po faulu zahrávají domácí pokutový kop, který končí vedle naší branky. V další minutě střelou z dálky střílí čtvrtou branku Jiří Veselský. Poločas tedy skončil 0 – 4 . Ve druhém poločase jsme si vypracovali několik příležitostí ke vstřelení branky. Ale naše střely zblokovala domácí obrana nebo vše pochytal domácí brankář. Dnešní zápas se nám herně moc nepovedl a tak lze pochválit pouze střelce branek.

 

11.kolo

SK Dekora – Ledeč n.S. 3 – 0   kontumace

 

12.kolo

FC Slovan Havl.Brod – SK Dekora 3 – 3  (1 – 2)

Branky: Veselský J., Culek M.,Klement J.

Sestava: Veselský M., Křivohlavý, Mašík, Pospíšil, Veselský J., Culek M., Culek L., Klement, Šedivý, Uchytil, Málek, Navrátil

 

K prvnímu jarnímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na hřiště vedoucího mužstva okresního přeboru starších přípravek Havl.Brodu. Do utkání jsme vstoupili bojovně a nebojácně a to se nám vyplatilo. Na začátku první půle Klement sebral obránci míč a krásnou přihrávkou vybídl ke skórování Veselského J. 0 – 1.Druhou naší branku vstřelil Culek M., který se prosadil před domácím brankářem 0 – 2. V posledních minutách prvního poločasu nám začínali docházet síly a toho domácí využili ke snížení na 1 – 2. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře, když náš nejlepší hráč Klement zakončil své sólo od půlky kličkou brankaři a pohodlně do prázdné branky zvýšil na 1 – 3. Po této brance se začali prosazovat domácí, kteří nás začali fyzicky a herně přehrávat. Za stavu 2 – 3 jsme měli výhodu pokutového kopu, který jsme bohužel nedokázali proměnit. Domácím se nakonec podařilo vyrovnat na konečných 3 – 3.  Chválím všechny hráče. Z jednotlivců vynikli brankář Martin Veselský a Josef Klement.

 

13.kolo

SK Dekora – Velká Losenice 0 – 2 (0 – 0)

Sestava: Veselský M., Mašík, Pospíšil, Křivohlavý, Culek M., Culek L., Dočekal, Navrátil, Veselský J., Šedivý, Málek, Podhorný, Plíhal, Uchytil

 

První poločas jsme bojovali, ale žádnou brankovou příležitost jsme si nevypracovali a ani soupeře jsme do žádné šance nepustili. Ve druhém poločase naši hráči přestali hrát a usnadnili tak soupeř vstřelit branky. V dnešním zápase zklamalo celé mužstvo.

 

14.kolo

Tis – SK Dekora Ždírec n/D.  0 – 1  (0 – 0)

Branka : Křivohlavý

Sestava:  Veselský M., Křivohlavý, Pospíšil, Mašík, Veselský J., Culek M., Culek L., Klement, Pol, Plíhal, Málek, Šedivý

 

15.kolo

SK Dekora –  Golčův Jeníkov 3 – 0  (1 – 0)

Branky: Klement 1x, Veselský J. 2x

Sestava:  Veselský M., Mašík, Pospíšil, Dočekal, Křivohlavý, Culek M., Culek L.,Klement, Plíhal, Šedivý, Podhodný, Pol, Uchytil, Málek, Veselský J.

 

První poločas jsme hráli převážně na soupeřově polovině a jen naše nemohoucnost v zakončení znamenalo, že poločas skončil brankou Klementa ve 21min. pouze 1 – 0. Do druhého poločasu nastoupil již Veselský Jiří a dvěma brankami stanovil konečné skoré 3 – 0.

 

16.kolo

Světlá n/S. – SK Dekora 2 – 0  (0 – 0)

Sestava: Uchytil, Mašík, Pospíšil, Dočekal, Křivohlavý, Culek M., Culek L., Klement, Šedivý, Pol

 

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal bez brankových příležitostí. Ve druhém poločase domácí potrestali naše chyby ke vstřelení branek. Ale i přes prohru bych chtěl pochválit všechny hráče.

 

17.kolo

SK Dekora Ždírec n/D. – Lípa  11 – 0  (6 -0)

Branky: Klement 4x, Veselský J. 3x, Culek M. 2x, Křivohlavý 2x

Sestava: Veselský M., Mašík, Pospíšil, Křivohlavý, Culek M., Culek L., Dočekal, Klement, Veselský J., Navrátil, Pol, Plíhal, Uchytil, Podhodný, Šedivý, Málek

 

Soupeře jsme od začátku zápasu jasně přehrávali a konečně se nám dařilo i střelecky. První poločas jsme vyhráli 6 – 0. Ve druhém poločase jsme přidali dalších 5 branek a tak výsledek byl nakonec dvouciferný 11 – 0. Za předvedený výkon zaslouží pochvalu celé mužstvo a hlavně střelci branek.

 

18.kolo

Staré Ransko – SK Dekora 3 -  1  (3 – 0)

Branky: Veselský Jiří

Sestava: Veselský M, Mašík, Pospíšil, Dočkal, Culek L., Culek M., Veselský J., Klement, Uchytil, Málek, Plíhal, Šedivý, Podhodný

 

První poločas zápasu jsme hráli opět nedůsledně v obraně a tak se domácí snadno dostali do tříbrankového vedení. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a domácí jsme zatlačili na jejich polovinu. Ale branky jsme se dočkali až 10 minut před koncem zápasu. Další branky jsme již nepřidali a tak Ransko vyhrálo 3 – 1. Za druhý poločas chválím všechny hráče z jednotlivců se nejvíce dařilo Dočekalovi a Uchytilovi.

 

19.kolo

SK Dekora – Hněvkovice 13 – 0  (4 – 0)

Branky: Veselský J.6x, Křivohlavý 3x, Uchytil 2x, Culek M.1x, Mašík 1x

Sestava:  Veselský M., Mašík, Pospíšil, Křivohlavý, Culek M., Culek L., Dočekal, Uchytil, Veselský J., Šedivý, Plíhal, Málek

 

20.kolo

FC Chotěboř – SK Dekora  3 – 2  (2 – 1)

Branky: Veselský J.2x

Sestava:  Veselský M., Křivohlavý, Dočekal, Šedivý, Culek M., Culek L., Veselský J. Navrátil, Plíhal, Uchytil

 

 

Prvních 10 minut se hrál vyrovnaný fotbal bez větších šancí. Až v 11 minutě zahrával Jiří Veselský rohový kop a domácímu brankáři míč vypadl z rukou za brankovou čáru 0 – 1. Domácím se podařilo vyrovnat ve 14 minutě, když našemu brankáři na mokrém terénu podklouzli nohy a na střelu k tyči nedosáhl 1 – 1. Do poločasu Chotěboř přidala další branku z přímého kopu, který obránce nešťastně tečoval do proti pohybu našeho brankáře 2 – 1. Ve druhém poločase jsme měli dvě šance ke vstřelení branky, ale vždy jsme ztroskotali na domácím brankáři. Ale naopak jsme inkasovali branku na 3 – 1, když střelu z dálky brankář vyrazil jen před sebe a dobíhající domácí útočník dorazil míč k tyči. V poslední minutě zápasu Navrátil s Veselským rychle rozehráli rohový kop a Jiří Veselský křížnou střelou upravil výsledek na konečných 3 – 2 pro domácí.

Sice jsme prohráli, ale za bojovnost a předvedenou hru zaslouží pochvalu všichni hráči. Z jednotlivců se nejvíce dařilo Dočekalovi, Plíhalovi a střelci branek J.Veselskému. 

 

21.kolo

SK Dekora – Habry 11 – 1 (6 – 0)

Branky: Culek M.3x, Navrátil 3x, Veselský J.3x, Uchytil, Šedivý

Sestava: Veselský M., Mašík, Dočekal, Plíhal, Šedivý, Veselský J., Culek M., Culek L., Málek, Podhodný, Uchytil, Pospíšil, Navrátil

 

22.kolo

Ledeč n/S. – SK Dekora 2 – 1  (2 – 0)

Branka:  Culek M.

Sestava:  Veselský M., Křivohlavý, Dočekal, Pospíšil, Veselský J. Culek M., Culek L., Klement, Plíhal, Málek, Šedivý, Mašík

 

Předehrávané 22.kolo jsme v pátek 15.5.2009 hráli v Ledči nad Sázavou.

Domácí nás od začátku utkání přehrávali ve všech směrech a trestali naše chyby a tak není divu, že v poločase vedli 2 – 0. První poločas naši hráči pouze odchodili, všechny souboje o míč prohrávali a všude byly o krok později než domácí. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním výsledek zvrátit. Domácí jsme zatlačili na jejich polovinu a brzy vstřelili kontaktní branku na 2 – 1. Ani po této brance jsme nepolevili a dál domácí ohrožovali. Do konce zápasu jsme již neskórovali. Příležitostí jsme k tomu měli víc než dost. V druhém poločase jsme měli v koncovce smůlu a tak zápas skončil výhrou domácích 2 – 1.

 

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

(Prav)

1.

Havl. Brod B

22

18

3

1

142: 23

57

( 24)

2.

Světlá n. S.

22

18

1

3

104: 25

55

( 22)

3.

Velká Losenice

22

16

1

5

81: 39

49

( 16)

4.

Chotěboř

22

14

2

6

50: 42

44

( 11)

5.

Ždírec n. D.

22

14

1

7

94: 29

43

( 10)

6.

Tis

22

13

3

6

114: 40

42

( 9)

7.

Staré Ransko

22

9

1

12

48: 73

28

( -5)

8.

Golčův Jeníkov

22

8

0

14

50: 65

24

( -9)

9.

Hněvkovice

22

6

0

16

50: 80

18

(-15)

10.

Lípa

22

5

0

17

37:150

15

(-18)

11.

Ledeč n. S. B

22

3

0

19

25: 92

9

(-24)

12.

Habry

22

2

0

20

22:159

6

(-27)

 

 

Jiří Veselský

 

Obrazek

Stojící z leva: trenér Šedivý, Uchytil, Dočekal, Šedivý, Plíhal, Mašík, Podhodný, trenér Veselský

klečící z leva: Navrátil, Málek, Culek, Veselský, Culek, Pospíšil a brankář  Veselský M.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář