Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezona 2008 - 2009 mladší přípravka

12. 8. 2009

1.kolo

Štoky - SK Dekora  1 - 5

 
branky:
Navrátil Jan 3x, Rybáček Adam, Veselský Jiří

 
sestava: Pospíšil Jakub, Musil Ondřej, Lemberk Antonín, Pochop Jiří,Bažoutová Klára, Hejduk Matěj, Navrátil Jan, BílekMichal,Veselský Jiří, Job Richard, Rybáček Adam

 

Zápas ve Štokách jsme začali dobře a již v 7min.dává Rybáček naši první branku 0 – 1. V poslední minutě prvního poločasu zvyšuje  Navrátil 0 – 2. Ve 23min zápasu střílí branku Navrátil 0 – 3. V 28min.prokličkoval Veselský přes celé hřiště až se dostal před brankáře Štoků, kterému nedal šanci 0 – 4. Domácí ohrozili naši branku až ve 32min. kdy se kopala na nás penalta 1 – 4. Hned z rozehrání šel sám na brankáře Navrátil a upravil výsledek na konečných 1 – 5. Od začátku zápasu jsme měli jasnou převahu. Celý kolektiv zahrál velmi dobře.
 Z jednotlivců vynikli Veselský Jiří, Navrátil Jan a Rybáček Adam.

 

2.kolo

SK Dekora – FC Slovan Havl.Brod  12 – 0 (6 – 0)

 

branky: Veselský Jiří 5x, Rybáček Adam 4x, Fousek Jáchym,Navrátil Jan, Pavlíček Václav

 

sestava: Pospíšil J.,Veselský J., Job R.,Lemberk A., Rybáček A., Navrátil J., Bažoutová K., Pavlíček V., Pochop J., Borovica J., Hejduk M., Musil O., Bílek M., Fousek J.,

 

Celé utkání jsme měli jasnou převahu a soupeře jsme do žádných šancí nepustili.  

Chválím celé mužstvo – hlavně střelce branek.

 

3.kolo

SK Dekora – FC Žďas Žďár n/S.  18 – 0  (12 – 0)


branky: Veselský J. 5x, Rybáček A. 4x, Pospíšil J. 3x, Bílek M. 2x,  Navrátil J. 2x, Bažoutová K., Fousek J.

 

sestava: Pospíšil J., Veselský J., Job R., Fousek J., Rybáček A., Bílek M., Navrátil J., Bažoutová K., Bažout A.

 

Celý zápas se hrálo před soupeřovou brankou, tomu odpovídá i výsledek. Chválím všechny hráče a hlavně střelce branek.

 

4.kolo

FC Chotěboř – SK Dekora 1 – 10  (0 – 5)

 

branky: Veselský J. 8x, Navrátil J. 2x

 

sestava: Pospíšil J., Fousek J., Veselský J., Lemberk A., Navrátil J., Rybáček A., Bažoutová K., Pavlíček V., Musil O.

 

K dalšímu zápasu jsme zajížděli na hřiště FC Chotěboře.Zápas měl jednoznačný průběh, v náš prospěch.Během 15min. jsme již vedli 0 – 4. Domácí se dočkali branky až za stavu 0 – 6 kdy jejich útočník prostřelil našeho brankáře 1 – 6, ale to bylo z jejich strany vše.My jsme ještě přidali 4 branky a tak zápas skončil 1 – 10.V zápase se nejvíc střelecky dařilo Veselskému, který domácím vsítil 8 branek. Za odehraný zápas zaslouží pochvalu všichni hráči.

 

5.kolo

SK Dekora – Světlá n/S.  5 – 2  (3 – 2)

 
branky:
Veselský J. 3x, Navrátil J. 2x

 
sestava: Pospíšil J., Veselský J., Job R., Fousek J., Rybáček A., Bílek M., Navrátil J., Bažoutová K., Pochop J., Pavlíček V., Musil O.

 

Ve 4.min. Světlá dává branku 0 – 1. V zápětí po rohového kopu vyrovnává Veselský 1 – 1. Po chybě naší obrany se Světlá v 10.min. opět ujímá vedení 1 – 2. Ve 13.min. srovnává na 2 – 2 Navrátil. Ke konci prvního poločasu prokličkoval Veselský přes půl hřiště a zvyšuje na 3 – 2. Na začátku druhé půle utekl opět Veselský upravuje výsledek na 4 – 2 pro domácí. Na konečných 5 – 2  zvyšuje Navrátil z rohu, když si míč do branky srazil obránce Světlé. Pochvalu si zaslouží celé mužstvo, z jednotlivců vynikli v obraně Job R., střelci branek Veselský J. a Navrátil J. a v útoku Bílek M.

 

6.kolo

H. Brod – SK Dekora 0 – 14  (0 – 8)


branky: Veselský 5x, Navrátil 5x, Bílek 2x, Pavlíček 1x, Pospíšil 1x

 
sestava:  Pospíšil J., Veselský J., Lemberk A., Fousek J., Navrátil J., Bílek M., Pavlíček V., Bažoutová K., Pochop J.

 

Zápas začal naším náporem a domácí se k ohrožení naši branky během celého zápasu nedostali. Již ve 4.min. prostrčil Lemberk míč na Pavlíčka, který střílí naší první branku 0 – 1. V 5.min. centruje před branku Veselský na Navrátila, který zvyšuje na 0 – 2. V 7.min. střílí z půlky Veselský a míč končí za domácím brankářek 0 – 3. V 8.min. zahrával Veselský rohový kop a Navrátil střílí další branku 0 – 4. V zápětí centruje před domácí branku Veselský a Bílek zvyšuje již na 0 – 5. Ve 12.min. narazil Navrátil míč Veselskému, který střílí další naší branku 0 – 6. Hned z rozehrávky se zmocnil míče Navrátil a domácímu brankáři nedal šanci 0 – 7. V předposlední minutě 1.poločasu prokličkoval Veselský přes půlku hřiště a uzavírá poločasový výsledek na 0 – 8. Ve 24.min. druhého poločasu se prosadil Navrátil 0 – 9. Ve 30.min zahráli Navrátil a Veselský roh na krátko a druhý jmenovaný zvýšil již na 0 – 10. Vzápětí zvýšuje Bílek na 0 – 11. Ve 38.min. střílí další branku Navrátil 0 – 12. V další minutě zahrává Veselský přímý kop pouze do tyčky a odražený balon střílí do branky Pospíšil 0 – 13. V poslední minutě zápasu z rohu uzavírá brankový účet Veselský 0 – 14. Pochvalu zaslouží všichni hráči.

 

7.kolo

SK Dekora – Štoky  10 – 1  (4 – 1)


branky: Navrátil 6x, Veselský 3x, Hejduk

 
sestava: Pospíšil J., Veselský J., Job R., Pavlíček V., Fousek J., Bažoutová K., Navrátil J., Hejduk M., Musil O., Borovica J., Bílek M.

 

Celý zápas jsme měli jasnou převahu a tomu odpovídá i výsledek 10 – 1. Za odehraný zápas zaslouží pochvalu všichni hráči. Z jednotlivců vynikli střelci branek a v obraně Pavlíček.

 

8.kolo

Žďár n/S. – SK Dekora 3 – 4  (1 – 3)


branky: Veselský 4x


sestava: Pochop J.,Veselský J., Lemberk A., Job R., Navrátil J., Rybáček A., Bílek M., Bažoutová K.

 

Ve 3.min. zápasu jsme zahrávaly rohový kop, z kterého Veselský střílí vedoucí branku 0 – 1. Po pěti minutách hry zaváhala naše obrana a Žďár vyrovnal 1 – 1. Ve 12.min.střílí naší další branku s trestného kopu hráč Veselský 1 – 2. Ke konci prvního poločasu jsme zvýšili z rohového kopu Veselským již na 1 – 3. V 8min.druhého poločasu opět Veselský střílí z rohu branku 1 – 4 a to byla naše poslední šance. Během druhého poločasu Žďárský útočník dvakrát utekl naší obraně a skóroval. Konečný stav byl 3 – 4. Sice jsme vyhráli, ale hoši předvedli zatím nejhorší výkon podzimu.

 

9.kolo

SK Dekora – FC Chotěboř  0 – 2 (0 – 0)


sestava: Pospíšil J., Veselský J., Navrátil J., Pavlíček V., Bažoutová K., Hejduk M., Musil O., Pochop J., Rybáček A., Borovica J.

 

Zápas s FC Chotěboří většina domácích hráčů pouze odchodila a tak není divu, že prvně v sezoně poznali hořkost porážky. Pochválit lze pouze hráče Jiřího Veselského a Jana Navrátila, ale tyto dva hráči to bez podpory ostatních sami neuhrají.

 

10.kolo

Světlá n/S. – SK Dekora 2 – 0  (1 – 0)


sestava: Pospíšil J., Veselský J., Lemberk A., Pavliček V., Navrátil J., Fousek J.,Bažoutová K., Bažout A.,Musil O., Hejduk M.

 

Začátek zápasu jsme domácí přehrávali, ale vytěžili jsme pouze dvakrát nastřelené břevno domácí branky. V prvním poločase se do několika šancí dostala Klára Bažoutová, ale žádná bohužel neskončila brankou. Pak se domácí začali tlačit před naši branku a do poločasu vsítili branku. Do druhého poločasu jsme nastoupili se snahou vyrovnat hru, ale po malém výkopu našeho brankáře a špatném odkopu obránce přidali domácí druhou branku.

 

11.kolo

SK Dekora – FC Slovan Havl.Brod  5 – 2  (5 – 1)

 

Branky: Navrátil 3x, Bílek, Veselský

 

Sestava: Pospíšil, Veselský, Pavlíček, Lemberk, Navrátil, Rybáček, Bažoutová, Bílek, Hejduk, Musil, Borovica, Gassler

 

V prvním mistrovském utkání jsme na domácím hřišti přivítali FC Slovan Havl.Brod. Od začátku utkání jsme měli jasnou převahu, kterou jsme vyjádřili i brankově. Již ve 4.min. Navrátil nacentroval míč před branku a Bílek sám před brankářem nezaváhal  1 – 0. V 6.min. zvyšuje na 2 – 0 Navrátil. V další minutě zachytil výkop hostujícího brankáře Navrátil a křížnou střelou střílí další branku 3 – 0. V 11.min. střílí Navrátil již naší čtvrtou branku. Ve 12.min. zvyšuje na 5 – 0 Veselský. Po této brance jsme  ve hře polevili a dovolili soupeři ohrozit našeho brankáře, který do poločasu snížil na 5 – 1. Ve druhém poločase jsme již žádnou branku nepřidali, ale naopak  dovolili soupeři ještě jednou skórovat na konečných 5 – 2. Za předvedenou hru bych chtěl pochválit celé mužstvo a hlavně střelce branek.

 

12.kolo

Štoky – SK Dekora 0 – 7 (0 – 2)

 

Branky: Veselský 3x, Navrátil, Rybáček, Pospíšil, Bílek

 

Sestava: Job, Lemberk, Pavlíček, Veselský, Navrátil, Rybáček, Bílek, Pospíšil, Borovica, Hejduk, Musil

 

První poločas jsme nehráli dobře, ale podařilo se nám využít zaváhání domácího brankáře, který neudržel střelu Navrátila a Rybáček dorazil míč do branky 0 – 1 . Druhou uklidňující  branku přidal kapitán mužstva Veselský 0 – 2. Na začátku druhého poločasu zahrával Veselský rohový kop na krátko s Navrátilem a ten krásnou střelou zvyšil na 0 – 3. Veselský opět zahrával rohový kop tentokrát na zadní tyč kde stál úplně volný Pospíšil 0 – 4. Na 0 – 5 zvýšil sólem přes půlku hřiště Veselský. Další branku přidal Veselský tentokrát z pokutového kopu 0 – 6. Poslední branku zápasu vstřelil krásnou střelou od tyče Bílek 0 – 7.

Za druhý poločas zaslouží pochválit celé mužstvo a z jednotlivců nejvíce vynikli Rybáček, Veselský a Bílek.

 

13.kolo

SK Dekora Ždírec n/D. – Žďár n/S.  9 – 1  (5 – 0)

 

Branky: Navrátil 2x, Veselský 2x, Musil 2x, Hejduk, Job, Bažout

 

Sestava:  Pospíšil, Navrátil, Veselský, Hejduk, Musil, Bažout, Bílek, Job, Bažoutová, Pochop, Borovica

 

14.kolo

FC Chotěboř – SK Dekora 3 – 1  (1 – 0)

 

Branka:  Veselský 

 

Sestava: Job, Musil, Borovica, Bažout, Bažoutová, Hejduk, Rybáček, Navrátil, Veselský, Pospíšil, Bílek, Gassler

 

Domácí hráči nás přehrávali ve všech směrech a zaslouženě vyhráli. Pochvalu zaslouží pouze Job, Bažoutová a Pospíšil.

 

15.kolo

Světlá n/S. – SK Dekora  1 – 3  (0 – 3)

 

Branky: Navrátil 2x, Veselský 1x

 

Sestava: Job, Veselský, Lemberk, Musil, Hejduk, Borovica, Rybáček, Navrátil, Bažout, Bažoutová

 

 

Dekora předvedla o poznání lepší výkon než v pátek v Chotěboři a soupeře od začátku zatlačila na jejich polovinu. A do poločasu rozhodla o tom, že 3 body putují do Ždírce, když 2x se trefil Navrátil a jednou z trestného kopu Veselský. Pochvalu zaslouží celý kolektiv.

 

16.kolo

Havl.Brod – SK Dekora Ždírec n/D.  1  -  6  (0 – 5)

              

branky: Navrátil 2x, Veselský 2x, Hejduk, Borovica

 

sestava: Job, Bažoutová, Veselský, Pavlíček, Navrátil, Bílek, Hejduk, Musil, Borovica, Bažout

 

Již od úvodního hvizdu bylo jasné kdo bude pánem na hřišti. Hned z prvního útoku Dekory nedal brankáři šanci Hejduk 0:1, po něm se střelecky prosadil 2x Navrátil a Borovica. Gólový účet poločasu uzavřel Veselský střelou z poloviny hřiště. Ve druhém poločase se nám už střelecky tak nedařilo, až po jednom z rohových kopů střelou přímo do brány dává svůj druhý gól Veselský.Asi 10min. před koncem utkání po chybě naši obrany svůj čestný úspěch zaznamenávají i domácí.

Pochvalu z mužstva Dekory zaslouží všichni střelci branek a za předvedený výkon hráči Bažoutová, Pospíšil a Bílek.

 

17.kolo

SK Dekora – Štoky  3 – 2 (0 – 1)

 

Branky: Navrátil, Job, Rybáček.

 

Sestava: Pospíšil, Bažoutová, Pavlíček, Job, Veselský, Navrátil, Rybáček, Bílek, Borovica, Pochop, Hejduk, Musil, Bažout, Gassler

 

Již od začátku zápasu bylo zřejmé, že to tentokrát nebude jednoznačná hra jako u minulým utkáních. V první půli nás soupeř prakticky k ničemu nepustil, byli jsme bez nápadu, pohybu i střely a tak v poslední minutě přišel trest v podobě pokutového kopu a vedení soupeře.Po velmi důrazné domluvě v kabině se hra domácích zlepšila a přišlo vyrovnání z kopačky Navrátila 1:1. O chvíli na to zvyšujeme na 2:1 zásluhou Joba ale vzápětí chybou stejného hráče soupeř vyrovnal na 2:2. Vítězný gól Dekory 10.min před koncem střílí po pěkné akci Rybáček. V závěru zápasu měli hosté šanci na vyrovnání, ale brankář Pospíšil svým zákrokem nerozhodný stav nepřipustil. Chválit dnes nelze nikoho.

 

18.kolo

Žďár n/S. – SK Dekora 0 – 13  (0 – 8)

 

Branky:  Veselský 3x, Navrátil 3x, Pospíšil 2x, Hejduk 2x, Rybáček 2x, Bílek 1x

 

Sestava:  Job, Veselský, Lemberk, Pavlíček, Bílek, Pospíšil, Rybáček, Navrátil, Bažout, Procházka, Hejduk

 

19.kolo

SK Dekora – FC Chotěboř  1 – 4  (1 – 1)

 

Branka: Veselský

 

Sestava: Job, Veselský, Bažoutová, Pavlíček, Navrátil, Pospíšil, Rybáček, Bílek, Lemberk, Hejduk, Musil, Bažout, Pochop, Borovica

 

V zápase o první místo v tabulce OP mladších přípravek měli hosté jasnou převahu.

S hráči Chotěboře jsme dokázali držet krok pouze první poločas, který skončil 1 – 1. Druhý poločas nás hosté zatlačili a zaslouženě zvítězili.

Za bojovnost zaslouží pochvalu celé mužstvo.

 

20.kolo

SK Dekora – Světlá n/S.  1 – 6

 

Branka : Rybáček

 

Sestava : Job, Lemberk, Pavlíček, Bažoutová, Rybáček, Bílek, Pospíšil, Pochop, Musil, Hejduk, Bažout, Borovica, Gassler

 

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

(Prav)

1.

Chotěboř

20

17

0

3

111: 32

51

( 21)

2.

Ždírec n. D.

20

15

0

5

127: 32

45

( 15)

3.

Světlá n. S.

20

13

1

6

108: 40

40

( 10)

4.

Štoky

20

8

1

11

65: 80

25

( -5)

5.

Žďár n. S. B

19

3

0

16

34:141

9

(-21)

6.

Havl. Brod B

19

2

0

17

29:149

6

(-21)

 

 

Pavel Pospíšil

 

 

 

Obrazek

stojící z leva: Musil, Pochop, Hejduk, Rybáček, Pavlíček, Lemberk, Bažoutová, Pospíšil

klečící z leva:  Job, Gassler, Borovica, Bílek, Bažout

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář