Branky: Veselský J. 5x, Navrátil J. 3x, Pospíšil O.2x

Sestava:Pól P., Pospíšil J., Pospíšil O., Veselský J., Navrátil J., Šedivý R.,

Pochvalu zaslouží za předvedené výkony v obou zápasech celé mužstvo,

SK Dekora  -  FK Světlá n.S    1  -  1

Branky: Veselský J.

Sestava:Pól P., Pospíšil J., Pospíšil O., Veselský J., Navrátil J.,
               Šedivý R.,Mašík D., Plíhal D., Dočekal L., Pavlíček V. Bažoutová K.

V dnešním utkání jsme přivítali lídra tabulky OP mladších přípravek FK Světlou n.S.První utkaní jsme zvládli výborně a už v poločase jsme vedli 1 – 0.Druhý poločas jsme hráli stále aktivně a výsledek jsme upravili na konečných 3 – 0. A tak Světlá prvně v sezóně prohrála.

V druhém zápase jsme hráli stále aktivně a po střele zdálky jsme vedli 1 – 0.To bylo, ale z naší strany vše.Našim hráčům docházeli síly a soupeř nás začal přehrávat fyzicky a nakonec i vyrovnal na 1 – 1. Nejlepší hráči Dekory : Veselský J. a Mašík D.

Habry  -  SK Dekora    2  -  2

Branky: Šedivý R., Veselský J.

Do prvního utkání jsme vstoupili chybou v 8 minutě, kterou soupeř potrestal 1:0.Ve 13 minutě rozehrával přímý kop Veselský a odražený balón se dostal k volnému Šedivému, který nedal domácímu brankáři šanci 1:1.Na začátku druhé půli rozehráli Navrátil s Veselským roh na krátko a druhý jmenovaný zvýšil na 1:2.Deset minut před koncem utkání se podařilo domácím vyrovnat na  konečných 2:2.

Habry  -  SK Dekora   0  -  2

Branky: Veselský J. 2x

V druhém utkání jsme domácí zatlačili na jeho polovinu, ale branku jsme do poločasu nedokázali vstřelit.Druhý poločas dvakrát vystřelil z dálky hráč Veselský 0:2.Naše zkušené mužstvo si výsledek do konce zápasu pohlídalo.  Pochvalu si za bojovnost zaslouží celý kolektiv.Z jednotlivců  nejlépe zahráli Mašík D.,Šedivý R.,Veselský J. a  Rybáček A.,

Sestava:Job R., Pospíšil J., Rybáček A., Veselský J., Navrátil J., Šedivý R.,Mašík D.,Plíhal D.,Dočekal L., Lemberk A.,Voják J.

SK Dekora  -  SK Přibyslav    3  -  5

Branky: Dočekal L.,Veselský J., Navrátil J.

SK Dekora  -  SK Přibyslav    1  -  4

Sestava:Job R., Pospíšil J., Veselský J., Navrátil J., Šedivý R.,

Mašík D., Plíhal D., Dočekal L., Rybáček A.,Hejduk M.,

Musil O.

.

V prvním zápase zklamala celá obrana i brankář.

V druhém zápase i přes prohru zaslouží pochvalu Šedivý Radek, Navrátil Jan a kapitán mužstva Veselský Jiří

SK Dekora  -  Sokol Lípa    8  -  1

Branky: Veselský J. 4x, Navrátil J. 3x, Mašík D.

SK Dekora  -  Sokol Lípa    6  -  1

Branky: Veselský J. 5x, Navrátil J.

Sestava: Pospíšil J., Veselský J., Navrátil J.,Šedivý R.,Mašík D.,Plíhal D., Dočekal L., Rybáček A., Pochop J.,Musil O.,Hejduk M.

V posledním kolo OP mladší přípravky jsme přivítali Sokol Lípu. V obou utkání jsme soupeře k ničemu nepustili a jasně jsme je přehrávali.Za předvedený výkony v zápasech zaslouží pochvalu cele mužstvo.Z jednotlivců vynikali Veselský Jiří 9 branek, Navrátil Jan 4 branky a brankář Pospíšil Jakub.